Zamknij
Budzik 0dni 0h 0m 0s
BEZPŁATNY WEBINAR!
Webinar dla odbiorców odpadów: Zoptymalizuj swoje codzienne operacje z ZEME 360. Zarejestruj się
Weź udział

Odbiór odpadów FOTELI KINOWYCH - premiera w repertuarze ZEME

odbiór foteli z kina.jpg

Autorem artykułu jest: ZEME Sp. z o.o. 

ZEME odbiera najróżniejsze rodzaje odpadów, ale TAKIE smaczki trafiają się rzadko. Tym razem przedstawiamy odbiór odpadów foteli kinowych.

Zdarzają się w ZEME również odpady nietypowe, gabarytowe, a do tego z duszą i historią.  Odbiór odpadów foteli kinowych był jednym z nich. Dlatego postanowiliśmy pochwalić się odbiorem tych wyjątkowych odpadów 500 szt foteli kinowych z Nove Kino (Kino Wisła) !

Tło logistyczno-techniczne: podstawiliśmy 2 kontenery o pojemności 36 m.sześć. (tzw. KP 36 ), zapewniliśmy sprawną akcję, a klimat jej przebiegu można podziwiać na zdjęciach.

Dziękujemy za współpracę i zaufanie Nove Kino!

#OdbiórOdpadów #ZEME #Recycling #NoveKino #KontenerKP36 #OdzyskSurowcow

Posiadasz nietypowe odpady? interesuje Cię odbiór odpadów foteli lub innych nietypowych sprzętów? Skontaktuj się z nami! Zapewnimy Twoim odpadom odpowiednie miejsce w obiegu zamkniętym surowców.

Niższa cena często oznacza, że Twoje odpady trafią niestety "w ziemię". Ale nie zawsze. Jeśli powierzysz odpady rzetelnemu odbiorcy, który ma na uwadze nasze wspólne środowisko życia - trafią do przetworzenia, recyklingu, bezpiecznej utylizacji. Tak właśnie się dzieje gdy odpady odbiera od Ciebie ZEME Sp.z o.o.

Dzięki eksperckiej wiedzy, znajomości branży gospodarki odpadami jesteśmy w stanie nie tylko zapewnić najlepszy możliwy sposób zagospodarowania odpadów, ale także wygenerować realne oszczędności kosztów ponoszonych na gospodarkę odpadów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi case study w zakładce referencje, gdzie na konkretnych przykładach przedstawiamy potwierdzone korzyści Klientów ze współpracy z nami.

Przekonaj się, że z odpowiednim partnerem biznesowym, gospodarka odpadami nie musi być uciążliwa.

Zachęcamy również do lektury pozostałych artykułów, szczególnie najnowszych dotyczących zmieniającego się prawa odpadowego.

Przeczytaj więcej nt. zmian w ustawie dotyczącej odpowiedzialności za odpoady niebezpieczne.

Do wymogów związanych z BDO i wystawiania elektronicznego KPO - także jesteśmy przygotowani i zapewniamy pełne wsparcie w tej kwestii naszym Klientom.

Dlatego, zapraszamy do kontaktu - znajdziemy najlepszy sposób zagospodarowania Twoich odpadów.