Referencje

Sprawdź co mówią o nas Klienci – zaufali nam i dobrze na tym wyszli ! Dlaczego są zadowoleni? Jakie problemy i w jaki sposób rozwiązaliśmy dla Nich? Zobacz w jaki sposób usprawniliśmy gospodarowanie odpadami i z czego wynikneły oszczędności, które udało się dla Nich wygenerować.

Wybierając Zeme jako partnera w segmencie odpadów i recyklingu, Twoja firma może zaoszczędzić nawet 48% kosztów i czasu poświęcanych na gospodarkę odpadów.

Wśród naszych zadowolonych Klientów znajduje się m.in. 230 lokalizacji sklepów NEONET S.A., sklepy sieci Decathlon, Castorama, Max-Elektro, Lewiatan, Action S.A., Doosan Babcock i wielu innych!

ZAPRASZAMY DO POBRANIA CASE STUDIES, w których na konkretnych przykładach pokazujemy dedykowane rozwiązania usprawniające zarządzanie gospodarką odpadami.

Zaufaj ekspertom. Gdy powierzysz swoje odpady w ręce specjalistów, zyskasz dodatkowe godziny!! w miesiącu, które będziesz mógł przeznaczyć na ważniejsze czynności. Dzięki temu Twoja Firma będzie mogła rozwijać się szybciej i lepiej, a tego Ci życzymy.

Fundusze Europejskie
Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Poddziałania 3.1.1 Inwestycje w innowacyjne start-upy - Starter