WIERZYMY W
ZRÓWNOWAŻONY

Misją ZEME jest zrównoważony rozwój przemysłu i wdrażanie gospodarki obiegu zamkniętego. Podobnie podchodzimy do idei budowy samej firmy - wierzymy, że można zbudować coś wielkiego, jednocześnie dbając o dobro każdego z budowniczych.

ZEME to nie tylko start-up, to przede wszystkim społeczność, która składa się z prawdziwych pasjonatów gospodarki odpadami.

Dołącz do ZEME →

Podstawowe wartości

W naszym biurze nie znajdziesz masażysty ani baristy, a owoce pojawiają się wtedy, kiedy ktoś z nas je spontanicznie przyniesie, ale nasze wartości stawiamy na pierwszym miejscu:

Sprawczość i poczucie decyzyjności

Każdy członek zespołu może przedstawić swój pomysł i zawsze zostanie wysłuchany (dziesiątki takich pomysłów zostały już wdrożone i zrealizowane).

Rozwój

Pracujemy z zewnętrznymi trenerami biznesu nad kompetencjami twardymi i miękkimi.

Poczucie humoru

W naszym biurze możesz znaleźć leżące tu i ówdzie egzemplarze tej książki, a każdy piątek kończymy dobrym sucharem ;)

Szczerość

Chcemy pracować w atmosferze otwartości, dlatego dajemy sobie regularnie feedback (nawet jeśli bywa trudny) i szczerze się konfrontujemy.

Nauka na błędach

Każdy z nas jest człowiekiem i może popełniać błędy - staramy się je komunikować i traktujemy jako ważną biznesową lekcję zamiast zamiatać je pod dywan.

Transparentność

Co miesiąc na spotkaniu całej firmy Managerowie pokazują wyniki swoich działów.

Zaufanie

Nie rozliczamy skąd i ile czasu dziennie poświęcasz na pracę, dajemy Ci dużo autonomii i elastyczności w planowaniu swoich zadań.

Odpowiedzialność

Na bieżąco sprawdzamy co udało nam się zrealizować, a czego nie udało się dowieźć i wyciągamy wnioski.

Higiena Pracy

Bardzo rzadko zobaczysz kogoś z zespołu siedzącego w biurze dłużej niż 8 godzin.

Zespół ZEME

Poznaj nasz zespół

W codziennej pracy łączy nas poczucie humoru i optymizm. Zgodni jesteśmy co do tego, że każdy z nas jest odpowiedzialny wobec Klientów. Naszym zadaniem jest dostarczanie rozwiązań w gospodarce odpadami – takich by wspierały rozwój naszych Klientów oraz wpływały pozytywnie na środowisko. Poznaj naszych Pracowników, ich historie, pasje i ścieżki kariery!

Dołącz do ZEME →

Piotr Kosiński

Menedżer Sprzedaży

W ZEME odpowiadam za dział handlowy. To co wyróżnia naszą firmę na tle innych, to wartości, które łączą nas w zgrany zespół pasjonatów. Jak każda firma mierzymy się z wieloma wyzwaniami i mamy cele do zrealizowania, ale osiągnięcie ich nie byłoby możliwe bez tak dobrze dobranego zespołu! Jeśli praca może być przyjemnością to właśnie w tej firmie jest!

Chcesz dołączyć do Działu Sprzedaży? Aplikuj

Urszula Głuch

Menedżer ds. Marketingu i Wsparcia Sprzedaży

Jestem żywym dowodem na to, że ZEME jest miejscem, które daje ogromne możliwości rozwoju! Zaczynałam tu pracę jako Specjalista - Leadowiec, a w tej chwili jestem Managerem zespołu Marketingu i współtworzę nasz proces sprzedaży. W firmie najbardziej doceniam świetną atmosferę i absolutny brak nudy ;)

Chcesz dołączyć do Działu PR i Marketing? Aplikuj

Przemysław Kupis

Menedżer ds. zagospodarowania

Dla mnie ZEME to coś więcej niż tylko praca, to również pasja, a łącząc te dwa aspekty łatwiej osiągnąć satysfakcję i spełnienie - nie tylko o pieniądze w pracy chodzi. Z pewnością też łatwiej zmotywować się do czegoś, co lubisz i w czym widzisz sens, niż zmusić się do codziennego wstawania z łóżka i dawania z siebie 100% tam, gdzie Cię nie doceniają i gdzie nie widzisz celu w swojej pracy. Gdybym miał określić jednym zdaniem pracę w ZEME to powiedział bym tak - O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa z nim poucza, a milczenie kształci

Chcesz dołączyć do Działu Zagospodarowania? Aplikuj

Agnieszka Kowalik

Menedżer ds. Operacji

Do ZEME aplikowałam na stanowisko Wirtualnej Asystentki, było nas bardzo mało w zespole, a firma dopiero zaczynała się rozwijać. Dzięki Szefowi, który potrafił dostrzec moje mocne strony, zaczęłam zajmować się obsługą Klienta i tak jest do dziś - teraz pełnię już rolę Managera Działu Operacji. Nauczyłam się dużo nowych rzeczy, zobaczyłam też, że można mieć fajnego Szefa i dobrych ludzi wokół siebie. Takie właśnie jest ZEME - ludzie tutaj to podstawa.

Chcesz dołączyć do Działu Operacji? Aplikuj

Barbara Grzegorczyk

Starszy Analityk Biznesowy

W ZEME jestem od 2020 roku, ale z samą branżą odpadową już od 2013 roku. Udało mi się połączyć wykształcenie środowiskowe z zamiłowaniem do danych i rozwiązań cyfrowych. Widzę, że ZEME łączy takich specjalistów-pasjonatów, z których każdy wnosi do Zeme coś wyjątkowego, ale też niesamowicie się tu rozwija.

Chcesz dołączyć do Działu Analiz? Aplikuj

Karol Skubała

Senior Software Developer

ZEME to firma, w której wolność i swoboda w indywidualnym podejściu do rozwoju miesza się z profesjonalizmem, elokwencją i życzliwością pracujących tutaj osób. Na ścieżce programisty, którą podążam od wielu długich lat, spotkałem wiele miejsc, ale żadne inne nie dawało takiej satysfakcji i motywacji do dalszego działania.

Chcesz dołączyć do Działu IT? Aplikuj

Anna Łowińska

Executive Assistant

Zemitką jestem od maja 2021 r. i bardzo się cieszę, że dołączyłam do zespołu. Spotkałam tu zaangażowanych, otwartych i bardzo pozytywnych ludzi, nastawionych na szukanie rozwiązań, a nie mnożenie problemów. Bardzo szybko "wsiąkłam", więc jeśli szukasz w pracy także relacji to ZEME jest świetnym adresem.

Chcesz dołączyć do Działu Administracji? Aplikuj

Magdalena Glińska

HR Business Partner

Do ZEME dołączyłam w październiku 2021 roku, a już czuję, jakbym była tu od zawsze! Wspaniała atmosfera i ludzie oraz możliwości rozwijania własnych pomysłów sprawiły, że bardzo szybko poczułam się tutaj dobrze. Nasze firmowe wartości to nie tylko puste frazesy z prezentacji on-boardingowej, ale faktyczne zasady, którymi się kierujemy w codziennym życiu. Dlatego właśnie ZEME jest wyjątkowym miejscem - wszyscy wyznajemy te same wartości i to na nich budujemy filary naszej działalności!

Chcesz dołączyć do Działu HR? Aplikuj

Jak wygląda proces rekrutacji w ZEME?

W ZEME inwestujemy dużo czasu w procesy rekrutacyjne. Wierzymy, że musimy się wzajemnie dobrze poznać, żeby decyzja o dołączeniu do naszego zespołu była świadoma i przemyślana przez każdą ze stron. W trakcie spotkań poznasz nasz “kodeks ruchu drogowego”, czyli zbiór wartości i antywartości, którymi się kierujemy, dzięki temu możesz ocenić na ile nasz “kodeks” koresponduje z Twoim własnym.

Synonimem start-upu jest zdecydowanie szybki rozwój, co w praktyce oznacza, że nie tylko sama firma dynamicznie się rozwija, ale także nasi Pracownicy. Indywidualnie podchodzimy do kompetencji i predyspozycji każdego z nas, dlatego chcemy, żeby każdy odnalazł swoje miejsce w Zespole, wierzymy, że całej reszty można się nauczyć.

Dobra Inwestycja

Nasze spotkania rekrutacyjne trwają długo i są intensywne, spodziewaj się różnego rodzaju case study oraz nietuzinkowych pytań. Oczekujemy od Ciebie zaangażowania już na etapie rekrutacji, ale możesz liczyć na feedback z naszej strony niezależnie od decyzji.

Na 100% w trakcie całego procesu poznasz swojego potencjalnego przełożonego.

Na każdym etapie rozmów zachęcamy Cię do zadawania pytań - im lepiej nas poznasz tym bardziej świadomą decyzję podejmiesz.

Każdy proces rekrutacji wygląda u nas trochę inaczej - o wszystkim powiemy Ci już podczas pierwszej rozmowy

Aplikacja Online

Sprawdź aktualne oferty pracy lub prześlij nam swoje CV za pomocą Formularza rekrutacyjnego.

Selekcja CV

Nasz dział HR dokładnie analizuje Twoją kandydaturę - na tym etapie spodziewaj się także krótkiej rozmowy telefonicznej. Każdorazowo otrzymasz od nas informację zwrotną.

Rozmowa z naszym HR Business Partnerem

Na tym etapie spodziewaj się rozmowy z Magdą - naszą HR Business Partner. Rozmowa będzie już bardziej pogłębiona, ale dzięki temu lepiej określimy swoje wzajemne oczekiwania

Rozmowa z biznesem i/lub potencjalnym przełożonym

To moment w którym poznasz swojego bezpośredniego przełożonego i/lub założyciela ZEME. Na tym etapie najczęściej podejmujemy decyzję odnośnie potencjalnej współpracy.

Case Study

Przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawe case study w ramach procesu rekrutacji. Będzie to okazja do sprawdzenia czy potencjalna nowa rola faktycznie jest dla Ciebie interesująca.

Spotkanie z zepołem

W niektórych procesach rekrutacji chcemy żebyś poznał/a swój zespół jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji. Wiedz, że jesteś już naprawdę na finish'u rekrutacji!

Decyzja

Gratulujemy przejścia procesu rekrutacji! Dostajesz od nas ofertę współpracy - teraz wszystko w Twoich rękach! :)

Masz pytania odnośnie rekrutacji?

Masz pytania odnośnie rekrutacji? Napisz do mnie:

Magdalena Glińska
HR Business Partner
magdalena.glinska@zeme.com.pl
@magdalena-glińska

Co mówią o nas nasi pracownicy?

Oliwia
Młodszy Specjalista ds HR

ZEME to wyjątkowe miejsce pracy, w którym wartości i dobro pracownika stawia się na pierwszym miejscu- zanim rozpoczęłam tu pracę nie wiedziałam, że może być ona tak przyjemna :) Jest to miejsce, w którym codziennie z przyjemnością rozwijam swoje kompetencje zawodowe- przełożeni dbają o ciągłą motywację, a atmosfera w zespole sprawia, że czuję się jak w gronie przyjaciół. Z ręką na sercu- nie mogłam trafić lepiej :)

Edyta
Specjalista ds. Obsługi Klienta

Już w pierwszych dniach pracy pozytywnie zaskoczyłam się nastawieniem Zemitów. Dobra atmosfera objawia się tym, że na każdym kroku otrzymywałam pomocną rękę w realizacji zadań. Koleżeńskość to duży atut, bo widząc chęci i zaangażowanie łatwiej i przyjemniej buduje się i realizuje się powierzone projekty

Monika
Specjalista ds. Analiz

”Pracując w ZEME mam poczucie, że mam realny wpływ na rozwój firmy, mam możliwość dzielenia się swoimi pomysłami z przełożonymi. W firmie nie ma jednej utartej ścieżki kariery, czego jestem dowodem - rozpoczęłam pracę 1,5 roku temu jako Wsparcie Sprzedaży, a aktualnie rozwijam się w dziale Analiz. Dodatkowo bardzo doceniam dobrą atmosferę w zespole. ”

Rafał
Młodszy Specjalista ds. Operacji

”W pracy w ZEME najbardziej cenię i lubię to, że dokładamy cegiełkę w dbaniu o naszą planetę. Zdecydowanie poleciłbym pracę w ZEME znajomym! Ludzie tworzący ZEME są otwarci, pomocni i przyjaźni, dzięki czemu każdy nowy pracownik może szybko odnaleźć się w nowej roli. Praca w ZEME zdecydowanie daje satysfakcję i możliwość rozwoju :)”

Dorota
Starszy Specjalista ds. Generowania Leadów

“Od kiedy pracuje w Zeme praca stała się dla mnie przyjemnością. Uwielbiam pracować z ludźmi kreatywnymi i pełnymi pasji. Zeme pozwala mi na realizację różnych pomysłów i dzięki temu czuję, że mam wpływ na rozwój Firmy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić pracę w ZEME wszystkim którzy chcieliby się w jakikolwiek sposób realizować. W Zeme można realizować się i rozwijać się na każdym stanowisku :-)”

Agnieszka
Młodszy Specjalista ds. Operacji

”Dzięki otwartości ZEME na pracę zdalną mogę pracować i rozwijać się w interesującej mnie branży w dowolnym miejscu na świecie. I mogę maksymalną ilość czasu spędzać z moim psem! :)”

Dołącz do nas!

PR Specialist
Pełny etat
Warszawa
Analityk danych
Pełny etat
Młodszy Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów B2B
Pełny etat
Warszawa
Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży i Marketingu
Pełny etat
Warszawa
Performance Marketing Manager
Pełny etat
Warszawa

Nie ma aktualnie oferty dla Ciebie?

Prześlij nam swoje CV wraz z informacją, jakiej pracy szukasz, a dodamy Cię do naszej bazy i odezwiemy się, gdy ruszy rekrutacja na dane stanowisko.