O Firmie

O Firmie

O Firmie ZEME Sp. z o.o.

ZEME Sp. z o.o. to grupa ekspertów, która łączy świat nowoczesnych technologii z branżą odpadów przemysłowych. Firma powstała z pasji do gospodarki odpadami oraz przekonania popartego doświadczeniem, że każdy proces można wykonać sprawniej i w konsekwencji – niższym kosztem.

Wierzymy w rozwój przedsiębiorczości i gospodarczy sens wspierania małych oraz średnich firm, co przejawia się w:

– modelu biznesowym, w którym tworzymy płaszczyznę współpracy między Klientami międzynarodowymi i lokalnymi, a Odbiorcami odpadów
w działaniach CSR, w ramach których wspieramy mikroprzedsiębiorców z całego świata we wdrażaniu proekologicznych usprawnień
w firmach.

Trzecią wartością, którą kieruje się zespół ZEME jest dbałość o środowisko naturalne. Zauważyliśmy, że każdy odpad może być zagospodarowany jeszcze lepiej, że mamy możliwość wydłużenia jego cyklu życia i przydatności.
„Nie sypiemy w ziemię” – Twoje odpady trafią do odzysku, recyklingu lub utylizacji, a może zostaną nawet przetworzone na paliwo.

Uczciwość i wzajemny szacunek są jednymi z naszych głównych wartości. Pasje mamy różne, zadania różne, ale cel wspólny. Stale śledzimy zmiany w przepisach prawa odpadowego, żeby zapewnić Państwu nie tylko profesjonalną obsługę pod kątem odbiorów odpadów, ale byc także wsparciem merytorycznym.

W codziennej pracy łączy nas poczucie humoru i optymizm. Zgodni jesteśmy co do tego, że każdy z nas jest odpowiedzialny wobec Klientów. Naszym zadaniem jest dostarczanie rozwiązań w gospodarce odpadami – takich by wspierały rozwój Państwa firmy oraz wpływały pozytywnie na środowisko.

O Firmie ZEME Nasz Zespół

Newsletter

Zapisz się do newslettera Zeme, a my zadbamy o comiesięczną aktualizację Twojej wiedzy w zakresie gospodarki odpadów.

Bądź na bieżąco z najistotniejszymi aktualizacjami prawnymi i newsami technologicznymi

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Zamów odbiór odpadów