Nasz zespół

Kacper Adamowicz

Kacper Adamowicz

Dyrektor Operacyjny

Szef Firmy i pasjonat odpadów. Jako jeden z nielicznych, ich zdjęć ma równie dużo co fotografii swojej ukochanej córki. Stara się mieć oko do detali, choć z natury jest generalistą. Lubi dobrze zjeść (najlepiej taco) i pływać w ciepłym morzu. W wolnych chwilach czyta o odpadach, biznesie i motoryzacji.

Agnieszka Kowalik

Agnieszka Kowalik

Dział Operacji

Zorganizowana i twardo stąpająca po ziemi, a przy tym z ogromnym poczuciem humoru. W ZEME czuwa nad terminowością odbioru odpadów oraz o dokumentację środowiskową. Prywatnie mama Lenki i wielbicielka psów.

Paweł Trzaska-Gerlecki

Paweł Trzaska-Gerlecki

Dział Relacji z Odbiorcami

Maniak recyklingu, najchętniej poddałby recyklingowi całe swoje otoczenie. Może pochwalić się 6-cio letnim doświadczeniem na stanowisku Dyrektora EKON-u, ogormną wiedzą materiałoznawczą, wiedzą nt surowców i możliwości ich przetwarzania. Nasz specjalista do zadań specjalnych – zajmuje się zagospodarowaniem całej gamy odpadów zapewniając najkorzystniejsze rozwiazania zarówno dla środowiska jak i naszych Klientów.

Prywatnie mąż Beaty i ojciec Ani (studentki jakżeby inaczej – Inżynierii Środowiska). Prywatnie pasjonat narciarstwa alpejskiego i snurkowania.

Czyta wszytko co popadnie ze wskazaniem na literaturę historyczną i political thriller

Urszula Głuch

Urszula Głuch

Dział PR i Marketingu

W ZEME dba o wartościowy i klarowny przekaz treści odpadowych. Ceni sobie każde działanie z pozytywnym skutkiem dla kochanej matki Ziemi. W jej otoczeniu zawsze duża ilość ludzi i roślin, z zamiłowania ogrodniczka-zielarka. Grywa na fortepianie, a trampolina i trick board to stali bywalcy jej codzienności. Prywatnie mama Miłosza. Czas wolny spędza tańcząc argentyńskie tango albo swinga, szyjąc i podróżując po świecie.