Jak wiele może zmienić intuicyjne i przejrzyste oprogramowanie wdrożone w firmie, która stawia na rozwój? Przekonali się o tym pracownicy PROFI S.A., którzy po wdrożeniu ZEME 360 zyskali lepsze wsparcie gospodarowaniem odpadami w firmie!
Rozmawiają
Urszula Głuch
Sales Support Specialist, ZEME
Maciej Arcel
Koordynator utrzymania ruchu, PROFI
Postawiliście na ZEME 360, czy wdrożenie sprawiło jakieś trudności?
Wręcz przeciwnie! Gdyby każde oprogramowanie, jakiego używamy, było tak intuicyjne i funkcjonalne jak flagowa usługa od ZEME Sp. z o.o., to egzystowanie w polskich warunkach prawnych byłoby o wiele łatwiejsze. Szkolenie pracowników było właściwie formalnością, bo każdy, kto był wcześniej obeznany z rządowym narzędziem do obsługi BDO, po przesiadce na ZEME 360 niemal od samego startu mógł zacząć pracę.
No właśnie, dlaczego warto było postawić na rozwiązanie inne niż rządowe?
Odpowiedź jest oczywista: ze względu na korzyści płynące z większej funkcjonalności tego narzędzia. Możemy robić wszystko to, co do tej pory, ale też doszły nam nowe możliwości. Możemy np. masowo odrzucać karty KPO, jak również hurtowo je wystawiać. To wiele zmienia przede wszystkim w kontekście czasu, jaki pracownik musi przeznaczyć na wykonywanie tych zadań – po prostu wszystko dzieje się zdecydowanie szybciej. I przy okazji bez błędów, bo ZEME 360 podpowiada, jak prawidłowo wypełniać konkretne rubryki.
Jednak ZEME 360 to nie tylko moduł BDO…
Zgadza się, na przykładzie naszego przedsiębiorstwa widać, że obecnie gospodarowanie odpadami to bardzo ważna gałąź biznesu, której zdecydowanie warto poświęcić więcej uwagi. Ma to przełożenie również na korzyści finansowe – właśnie takie daje nam dostęp do indeksów cenowych. Dzięki nim zawsze wiemy, jakie są rynkowe wyceny danej kategorii odpadów i na tej podstawie możemy sprawniej planować odbiory. Cieszymy się, że ten element ZEME 360 jest stale aktualizowany i rozwijany, bo wnosi on bardzo dużo do naszej bieżącej działalności.
Pozwól ZEME 360 wznieść zarządzanie odpadami na wyższy poziom!
Chcesz szybciej zarządzać KPO? Automatycznie prowadzić ewidencję KEO? Mieć dostęp do zleceń odbioru odpadów? Zyskiwać nowych kontrahentów i znać aktualne ceny? To i wiele więcej otrzymasz, dołączając do przedsiębiorców korzystających z ZEME 360!
Historie wdrożenia ZEME 360
Poznaj pozostałe historie!