Zamknij
Budzik 0dni 0h 0m 0s
BEZPŁATNY WEBINAR!
Webinar dla odbiorców odpadów: Zoptymalizuj swoje codzienne operacje z ZEME 360. Zarejestruj się
Weź udział
Czy moduł BDO w ZEME 360 jest lepszy od systemu dostępnego na rządowej stronie? Tak, bo oferuje zdecydowanie więcej użytecznych funkcji. Specjaliści
z AMIS Sp. z o.o. już się o tym przekonali!
Rozmawiają
Urszula Głuch
Sales Support Specialist, ZEME
Katarzyna Stankiewicz
Prezes, AMIS
Co sprawiło, że ZEME 360 zagościło w biurach spółki AMIS?
Zawsze szukamy dla naszej firmy rozwiązań nowoczesnych, które będą przydatne zarówno tu i teraz, jak i w przyszłości. Zwracamy przy tym uwagę nie tylko na sprzęt i materiały używane w produkcji, ale również na oprogramowanie. Dlatego wybór padł na ZEME 360, które miało nam pomóc w rozwiązaniu kilku kluczowych kwestii związanych z obsługą odpadów.
Jednak to nie nowoczesność oprogramowania decyduje o wyborze, ale przede wszystkim jego funkcjonalność?
Zgadza się, ZEME 360 ma piękny interfejs i wygodnie się go obsługuje, ale gdyby nie przydatność tej platformy, to nie zagościłaby u nas na dłużej. Przekonał nas moduł BDO, w którym mamy do dyspozycji o wiele więcej funkcji niż w rządowym odpowiedniku. Wiele zmieniła możliwość filtrowania kart KPO, jesteśmy też zadowoleni z opcji dokonywania masowych korekt w kartach. Do tego wpisy w KEO tworzą się automatycznie i bez błędów – to naprawdę wiele zmienia w jakości pracy.
Jak wiele zmieniło się w firmie, gdy wdrożone zostało ZEME 360?
Przede wszystkim zmiany nastąpiły bardzo szybko, bo proces wdrożenia był stosunkowo krótki. Stało się tak również dzięki początkowemu wsparciu udzielonemu przez eksperta ZEME; mogliśmy liczyć na kompleksowe szkolenie, po którym pracownicy od razu przenieśli obsługę kart KPO i KEO do nowego systemu. Wśród głównych profitów widzimy przede wszystkim dwa: oszczędność czasu oraz koniec błędów w ramach firmowej obsługi BDO.
Pozwól ZEME 360 wznieść zarządzanie odpadami na wyższy poziom!
Chcesz szybciej zarządzać KPO? Automatycznie prowadzić ewidencję KEO? Mieć dostęp do zleceń odbioru odpadów? Zyskiwać nowych kontrahentów i znać aktualne ceny? To i wiele więcej otrzymasz, dołączając do przedsiębiorców korzystających z ZEME 360!
Historie wdrożenia ZEME 360
Poznaj pozostałe historie!