Zamknij
Budzik 0dni 0h 0m 0s
BEZPŁATNY WEBINAR!
Webinar dla odbiorców odpadów: Zoptymalizuj swoje codzienne operacje z ZEME 360. Zarejestruj się
Weź udział
Zarządzanie odpadami nigdy nie było prostsze
Zoptymalizuj gospodarkę odpadami w Twojej firmie dzięki
cyfrowej platformie ZEME 360.
Zaufało nam już 497 firm
Czym jest ZEME 360?
Rewolucja w gospodarce odpadami
ZEME 360 to kompleksowe narzędzie usprawniające zarządzanie odpadami.
Dzięki niemu obniżysz koszty całego procesu, zaoszczędzisz czas
oraz wdrożysz skuteczną automatyzację.
Wdrożenie trwa tyle co wypicie kawy
Bardzo łatwa obsługa
Integracja
z państwowym BDO
platforma ZEME 360
Tych funkcji potrzebujesz!
Jeden system dla każdego

Kto korzysta z ZEME 360?

Nie ważne czy jesteś wytwórcą, odbiorcą czy recyklerem. Możesz pełnić kilka ról jednocześnie. Dodatkowo możesz zaprosić swoich klientów i partnerów biznesowych z którymi współpracujesz do ZEME 360.

Wytwórcy

Odpady nie muszą u Ciebie zalegać. Z nami odbiory są tak dopracowane, że niczym nie będziesz się przejmować. Zero problemów z dokumentacją, terminami, logistyką i ceną.

Odbiorcy

Korzystasz z naszej aplikacji mobilnej dla kierowców. Wiesz gdzie jechać, kiedy, po jaki odpad i co najważniejsze stawki są tak dobrane, że dają Ci zysk.

Recyklerzy

Obsługujesz wszystkich swoich klientów przez ZEME 360. Jednym kliknięciem wystawiasz dla nich dokumenty DPR i wszyscy są zadowoleni.

Sieci handlowe

Przejmujemy całą logistykę odbiorów. Cała dokumentacja jest w jednym miejscu. Widzisz bieżące statystyki i dane potrzebne do raportów.

Doradcy środowiskowi

Przyśpieszasz obsługę KPO oraz KEO swoich klientów o 100%. Możesz przyjmować więcej klientów, zarabiać więcej, a pracujesz mniej dzięki automatyzacji.

Darmowa konsultacja

Spotkaj się z naszym konsultantem który pokaże ci jak możesz używać ZEME 360 w zależności od roli którą pełnisz i jakie korzyści osiągniesz.

Umów spotkanie
Masz pytanie? My mamy odpowiedzi!
Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania lub skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

O narzędziu ZEME 360

Czy dostęp do platformy ZEME jest płatny?
Dostęp do ZEME360 jest bezpłatny na okres 14 dni, aby można przetestować wszystkie dostępne funkcjonalności. Następnie do wyboru są dwa pakiety: Start - bezpłatny, dający dostęp do podstawowych funkcji (łącznie z Dashboardem BDO) oraz Premium - płatny, dający dostęp do pełnej wersji aplikacji w ramach której znajdziesz wiele funkcjonalności pozwalających na usprawnienie bieżących operacji odpadowych.
Czy po okresie próbnym automatycznie wskoczy opłata?
Nie! Przed wygaśnięciem testowej subskrypcji dostaniesz powiadomienie. Jeśli nie przedłużysz jej ważności - subskrypcja próbna zostanie zmieniona na bezpłatną wersję START. Zachowasz jednak nadal dostęp do podstawowych, użytecznych narzędzi.
Czy ZEME360 zastępuje BDO?
Nie, BDO jest rządowym systemem, adresowanym do każdego uczestnika rynku odpadowego bez względu na rodzaj prowadzonych przez niego działalności, umożliwia ewidencjonowanie każdego rodzaju operacji odpadowych, także tych najbardziej specyficznych. ZEME360 jest platformą, która znacząco usprawnia bieżącą pracę z dokumentacją BDO w tym umożliwiającą analizę zbiorczych danych odpadowych. Jest adresowana jednak do określonej grupy Wytwórców i Odbiorców odpadów, takich którzy prowadzą standardowe operacje przejmowania, przekazywania i wytwarzania odpadów. Niektóre z działań możliwych w samym BDO nie są dostępne po stronie platformy ZEME360, ich wykonanie wymaga logowania się do BDO. Prowadzimy stale prace nad rozwojem naszej aplikacji o nowe funkcjonalności tak, aby dostarczała wartości użytkowej kolejnym grupom potencjalnych Klientów o mniej standardowych potrzebach.
Co daje Z360 czego nie ma w BDO?
ZEME 360 w obszarze operacji na dokumentach BDO skoncentrowana jest na jak najwyższej użyteczności. Na platformie staramy się wspierać i upraszczać czynności wykonywane najczęściej, najbardziej rutynowe i uciążliwe. W praktyce oznacza to dostęp do wygodnych filtrów operacji, umożliwiających przeglądanie danych KPO z kilku różnych perspektyw i zaawansowane raportowanie, wykonywanie operacji masowych na wielu dokumentach jednocześnie (wśród nich znajduje się np.: odrzucanie z korektą wagi). Znajdziesz tu także Indeksy Cen makulatury, Bazę Wiedzy o odpadach, Estymator kosztów zagospodarowania. Najlepiej sprawdź to samodzielnie!
Czy mogę liczyć na wsparcie w przypadku problemów z użytkowaniem?
Tak, do dyspozycji masz szereg samouczków, instrukcji wideo, które w przejrzysty sposób wyjaśniają działanie ZEME360. Dodatkowo zawsze możesz się z nami skontaktować i zadać nam konkretne pytanie, a nasz zespół specjalistów szybko udzieli Ci odpowiedzi.

O funkcjach

Czy planujemy dodanie innych indeksów cenowych?
Obecnie na platformie dostępne są indeksy cen trzech najpopularniejszych rodzajów makulatury: tektury falistej (1.04), Druków różnych (3.10) oraz tektury białej wielowarstwowej (3.11/3.12). W najbliższym czasie planujemy poszerzenie naszego modułu indeksów o ceny tworzyw sztucznych (folii).
Na jakiej podstawie określane są stawki podane w zakładce indeks makulatury?
Dane są gromadzone, weryfikowane i przetwarzane przez niezależny zespół analityków, niepowiązanych z transakcjami na rynku makulatury. Indeks jest aktualizowany na podstawie ich raportu w cyklu cotygodniowym.
Czy Z360 ma obsługę DPR? - tzn. czy mogę przygotować wniosek o DPR oraz czy recykler może wystawić DPR
Tak! W ZEME 360 działa już automatyzacja wystawiania i obsługi wniosków o DPR. Ułatwia ona życie wytwórcom odpadów, odbierającym, recyklerom i organizacjom odzysku. Korzysta z niej aktywnie już kilkadziesiąt podmiotów. Przeczytaj więcej: https://zeme.com.pl/lp/dpr-service
Czy mogę zlecić odbiór odpadów z platformy Z360?
Zlecenia odbioru odpadów będzie mógł dokonać na podstawie zaakceptowanej oferty handlowej, którą przygotujemy na podstawie Twojego zlecenia wyceny. Zlecenie wyślesz wybierając ze zbioru Twoich odpadów tych pozycji, które chcesz zagospodarować z pomocą ZEME, wcześniej uzupełniając ich dane o wszystkie istotne infromacje tak, aby opracowana przez nas oferta była optymalna pod każdym kątem: kosztowym, praktycznym, lokalizacyjnym oraz w pełni zgodna z regulacjami.
Jak przygotować zapytanie o wycenę poprzez ZEME360 ?
Zapytanie o wycenę wyślesz po wyborze z katalogu posiadanych odpadów pozycje, których zagospodarowanie chcesz powierzyć ZEME. Wcześniej uzupełnisz istotne infromacje o tych odpadach tak, aby oferowane rozwiązanie jak najlepiej odpowiadało Twoim potrzebom oraz było jak najefektywniejsze pod każdym względem. W odpowiedzi otrzymasz ofertę handlową, dostępną online po zalogowaniu. Jej akceptacji dokonasz także w trybie online.
Czy platforma Z360 obsługuje aktualizację KEO?
Tak, na platformie ZEME360 możesz aktualizować swoje karty w ewidencji, do dyspozycji otrzymasz wygodne narzędzie które przyporządkuje odpowiednie KPO do wybranych kategorii wpisu. Wszystkie wykonane na platformie operacje zapiszą sie bezpośrednio w BDO.

O użytkownikach

Dla kogo jest Zeme360: wytwórców czy odbiorców?
ZEME360 jest platformą skierowaną do Wytwórców, Odbiorców odpadów oraz Instalacji przetwarzających odpady. Dla każdej z tych grup uczestników rynku oferuje rozwiązania znacząco wspierające prowadzenie działalności, przyspiesza wykonywane operacje i dostarcza potrzebnej rynkowej wiedzy z dziedziny gospodarki odpadami.
Wytwarzam nieduże ilości odpadów. Czy ZEME360 jest dla mnie?
Tak! Masz do dyspozycji dostęp do stale rosnącej liczby odbiorców odpadów korzystających z ZEME360, możesz zamieszczać ogłoszenia ze swoimi odpadami i zlecić ich odbiór w najlepszej rynkowej cenie. Dodatkowo masz dostęp do Bazy Wiedzy o odpadach, wiedzy o BDO i aktualnych przepisach prawnych.
Czy dostęp do panelu mogą mieć dwie różne osoby z firmy?
Zdecydowanie tak! Każda z nich będzie potrzebowała po prostu aktywacji swojego indywidualnego konta w ZEME 360.
Prowadze firmę transportującą odpady. Czy platforma jest dla mnie?
Tak, znajdziesz tu wygodne narzędzie do zarządzania Twoimi kartami KPO i zestawienia ułatwiające organizację pracy oraz rozliczanie świadczonych usług. Już wkrótce także będziesz mógł wygodnie zarządzać swoimi zleceniami odbioru odpadów: potwierdzisz termin zlecenia oraz odbiór odpadów w wygodny sposób za pomocą aplikacji mobilnej.
Opinie użytkowników ZEME 360
Z platformy ZEME 360 korzysta coraz więcej średnich i dużych przedsiębiorstw, zyskując dostęp do unikalnych możliwości stale aktualizowanego systemu prowadzenia gospodarki odpadami online.
Najbardziej pomogło nam wsparcie, jakie dostaliśmy na start. Dzięki temu wdrożenie poszło gładko i bardzo szybko udało się przeszkolić całą załogę.
Katarzyna Stankiewicz,
Prezes firmy
Platforma każdego dnia jest intensywnie wykorzystywana w naszej firmie. Stabilne działanie i funkcjonalność – to doceniamy najbardziej.
Marcin Arcel,
Koordynator utrzymania ruchu
ZEME 360 zapewnia mnóstwo automatyzacji procesów, dzięki czemu oszczędzamy sporo pracy naszym ludziom. Usługa stale się rozwija, to świetnie!
Mariusz Kobus,
Koordynator Administracji
Najlepszy produkt w historii! Bardzo łatwy w użyciu. Gorąco polecam ZEME 360 wszystkim osobom zajmującym się branżą odpadową!
Łukasz Opasik,
Właściciel firmy
Dostęp do cen i zleceń online rozbił bank w naszej firmie. W dodatku ZEME 360 nigdy nie zdarzyła się żadna awaria, to po prostu działa.
Krzysztof Kocowski,
Dyrektor oddziału
Pozwól ZEME 360 wznieść zarządzanie odpadami na wyższy poziom!
Chcesz szybciej zarządzać KPO? Automatycznie prowadzić ewidencję KEO? Mieć dostęp do zleceń odbioru odpadów? Zyskiwać nowych kontrahentów i znać aktualne ceny? To i wiele więcej otrzymasz, dołączając do przedsiębiorców korzystających z ZEME 360!