Odbiór makulatury Warszawa

Czy prowadzisz działalność w Warszawie i poszukujesz profesjonalnej firmy, która zajmie się odbiorem makulatury? Świetnie trafiłeś! ZEME to Twój partner w obszarze gospodarki odpadami. Znamy specyfikę stolicy i znamy Twoje potrzeby!

ZEME oferuje kompleksowe usługi w zakresie odbioru, recyklingu i utylizacji makulatury na terenie Warszawy. Jesteśmy rzetelni, punktualni, a nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do potrzeb każdego Klienta. Makulatura jest jednym z najczęściej generowanych odpadów, dlatego jej właściwe zagospodarowanie jest tak ważne. Z nami nie musisz się tym martwić!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, zarówno jeżeli prowadzisz mały biznes, jak i gdy jesteś dużym przedsiębiorstwem. Obsługujemy sieci handlowe, zakłady produkcyjne, magazyny, biura, a nawet domy i mieszkania. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Czekamy na Twoje zapytanie - skorzystaj z formularza na naszej stronie, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą jak najszybciej!

1777Mg odpadów odebranych w tym miesiącu

90+ klientów którzy powierzyli nam odbiór surowca

43k zrealizowanych odbiorów

Odbiór makulatury

Chcesz zlecić odbiór makulatury? Gromadzisz karton w kontenerze, luzem na placu? A może potrzebujesz bardziej zaawansowanego rozwiązania - np. belownicy lub prasokontenera?

Wypełnij krótki formularz, żebyśmy zorientowali się co możemy Ci zaproponować! Wkrótce po wysłaniu skontaktuje się z Tobą odpowiednia osoba.

1777Mg odpadów odebranych w tym miesiącu

90+ klientów którzy powierzyli nam odbiór surowca

43k zrealizowanych odbiorów

Ekspert ZEME
ds. zagospodarowania

Opinie naszych klientów

Sprawdź jak oceniają współpracę z nami

" Zeme spełnia wszystkie standardy wymagane od wiarygodnej firmy działającej w w gospodarce odpadami. Z pełnym przekonaniem możemy polecić ZEME jako partnera w tej dziedzinie "