Odbiór makulatury Szczecin

Interesuje Cię odbiór makulatury? Szczecin jest siedzibą Twojej firmy? Skorzystaj z usług ZEME i oddeleguj gospodarkę odpadami profesjonalistom!

Odbiór makulatury, folii i innych odpadów nie musi być wcale uciążliwym obowiązkiem. Wystarczy oddelegować go sprawdzonej firmie świadczącej usługę odbioru odpadów. Dodatkowo, jako ZEME, zajmujemy się także ich recyklingiem i utylizacją.

Jeżeli Twoja firma produkuje wiele odpadów (w tym makulatury czy folii), warto korzystać z możliwości, jakie daje recykling. Pozwala to na uniknięcie kosztów związanych z opłatą produktową oraz zmniejszenie płatności tytułem odbioru odpadów.

W ZEME oferujemy rozwiązania idealnie dostosowane do potrzeb każdego Klienta. Odbiorem odpadów zarządza się przy pomocy intuicyjnego i wygodnego panelu. Znajdują się tam wszystkie niezbędne informacje. W przypadku jakichkolwiek pytań, wystarczy się natomiast skontaktować z indywidualnym opiekunem klienta.

Istnieje także możliwość pełnej automatyzacji w zakresie odbioru makulatury (czy innych opadów). W takim układzie ZEME monitoruje odpady i doskonale wie, kiedy powinien nastąpić ich odbiór.

Skorzystaj z odbioru makulatury na terenie Szczecina i zaufaj fachowcom z doświadczeniem!

1777Mg odpadów odebranych w tym miesiącu

90+ klientów którzy powierzyli nam odbiór surowca

43k zrealizowanych odbiorów

Odbiór makulatury

Chcesz zlecić odbiór makulatury? Gromadzisz karton w kontenerze, luzem na placu? A może potrzebujesz bardziej zaawansowanego rozwiązania - np. belownicy lub prasokontenera?

Wypełnij krótki formularz, żebyśmy zorientowali się co możemy Ci zaproponować! Wkrótce po wysłaniu skontaktuje się z Tobą odpowiednia osoba.

1777Mg odpadów odebranych w tym miesiącu

90+ klientów którzy powierzyli nam odbiór surowca

43k zrealizowanych odbiorów

Ekspert ZEME
ds. zagospodarowania

Opinie naszych klientów

Sprawdź jak oceniają współpracę z nami

" Zeme spełnia wszystkie standardy wymagane od wiarygodnej firmy działającej w w gospodarce odpadami. Z pełnym przekonaniem możemy polecić ZEME jako partnera w tej dziedzinie "