Odbiór makulatury Radom

Szukasz wykonawcy zajmującego się odbiorem makulatury, Radom to siedziba Twojej firmy, a u partnerów najbardziej cenisz terminowość, dokładność i stały kontakt? ZEME to najlepszy wybór w zakresie współpracy przy odbiorze, utylizacji i recyklingu odpadów!

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w zakresie gospodarowania odpadami sieci handlowych, zakładów produkcyjnych, a także magazynów. Zaufało nam już ponad 500 podmiotów działających zarówno lokalnie, jak i na terenie całego kraju! Świadczymy kompleksowe usługi i zawsze jesteśmy w stanie dopasować najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Nieustannie automatyzujemy nasze systemy, by maksymalnie odciążyć Cię w zadaniach związanych z gospodarką odpadami.

Zdecydowana większość firm gromadzi ogromne ilości makulatury, które zajmują tak cenną przestrzeń. Powierzając odbiór odpadów naszej firmie, uwalniasz nie tylko miejsce w magazynie czy kontenerze, ale i oszczędzasz - czas oraz pieniądze (szczególnie, gdy postawisz na recykling)!

Dołącz do grona firm zadowolonych ze współpracy z ZEME!

1777Mg odpadów odebranych w tym miesiącu

90+ klientów którzy powierzyli nam odbiór surowca

43k zrealizowanych odbiorów

Odbiór makulatury

Chcesz zlecić odbiór makulatury? Gromadzisz karton w kontenerze, luzem na placu? A może potrzebujesz bardziej zaawansowanego rozwiązania - np. belownicy lub prasokontenera?

Wypełnij krótki formularz, żebyśmy zorientowali się co możemy Ci zaproponować! Wkrótce po wysłaniu skontaktuje się z Tobą odpowiednia osoba.

1777Mg odpadów odebranych w tym miesiącu

90+ klientów którzy powierzyli nam odbiór surowca

43k zrealizowanych odbiorów

Ekspert ZEME
ds. zagospodarowania

Opinie naszych klientów

Sprawdź jak oceniają współpracę z nami

" Zeme spełnia wszystkie standardy wymagane od wiarygodnej firmy działającej w w gospodarce odpadami. Z pełnym przekonaniem możemy polecić ZEME jako partnera w tej dziedzinie "