Odbiór makulatury Lublin

Nie masz czasu (i/lub ochoty), by zajmować się takimi rzeczami jak odbiór makulatury? Lublin to miasto, w którym działamy jako firma ZEME, więc świetnie się składa! Jesteśmy grupą profesjonalistów, zajmujących się odbiorem, utylizacją i recyklingiem odpadów. Działamy na terenie całej Polski, współpracując z ponad 500 firmami!

Odbiór makulatury, folii czy innych odpadów to usługi, do których podchodzimy w sposób elastyczny, dostosowując się do rzeczywistych potrzeb Klientów. Świadczymy usługi dla sieci handlowych, zakładów produkcyjnych, magazynów oraz małych i średnich firm. Odpowiednio opracowana logistyka odbioru makulatury i innych odpadów to nasz priorytet! Doceniają to również nasi Klienci, którzy często z upływem czasu rozszerzają zakres współpracy, korzystając też z naszego wsparcia w zakresie dostawy surowców.

Właściwe gospodarowanie odpadami (w tym także makulaturą) jest bardzo istotne nie tylko pod względem ekologii, ale i optymalizacji kosztów prowadzenia firmy. Dlatego też warto korzystać z usług doświadczonych partnerów zajmujących się odbiorem odpadów i ich utylizacją!

1777Mg odpadów odebranych w tym miesiącu

90+ klientów którzy powierzyli nam odbiór surowca

43k zrealizowanych odbiorów

Ekspert ZEME
ds. zagospodarowania

Opinie naszych klientów

Sprawdź jak oceniają współpracę z nami

" Zeme spełnia wszystkie standardy wymagane od wiarygodnej firmy działającej w w gospodarce odpadami. Z pełnym przekonaniem możemy polecić ZEME jako partnera w tej dziedzinie "