Odbiór makulatury Katowice

Szukasz profesjonalnej i rzetelnej firmy zajmującej się odbiorem makulatury - Katowice i okolice? Świetnie trafiłeś! Nasza firma ZEME to zespół fachowców świadczących usługi odbioru, recyklingu i utylizacji odpadów przemysłowych. Jesteśmy terminowi, oferujemy kompleksowe wsparcie i fachowe doradztwo.

Gromadzenie makulatury potrafi być problematyczne - szczególnie z uwagi na fakt, że w większości firm jest jej naprawdę dużo. Tym bardziej terminowy odbiór makulatury oraz działania związane z recyklingiem odpadów są tak istotne. ZEME nie tylko oferuje odbiór odpadów z sieci handlowych, zakładów produkcyjnych i magazynów, ale i elastycznie dopasowuje rozwiązania w zakresie utylizacji odpadów przemysłowych dla każdego klienta.

Niezależnie od tego, gdzie gromadzisz odpady, odbierzemy je od Ciebie w określonym czasie i zajmiemy się nimi tak, żebyś nie musiał się już niczym przejmować. Skontaktuj się z nami również wtedy, gdy potrzebujesz belownicy czy prasokontenera - możemy Ci pomóc!

1777Mg odpadów odebranych w tym miesiącu

90+ klientów którzy powierzyli nam odbiór surowca

43k zrealizowanych odbiorów

Ekspert ZEME
ds. zagospodarowania

Opinie naszych klientów

Sprawdź jak oceniają współpracę z nami

" Zeme spełnia wszystkie standardy wymagane od wiarygodnej firmy działającej w w gospodarce odpadami. Z pełnym przekonaniem możemy polecić ZEME jako partnera w tej dziedzinie "