Zamknij
Budzik 0dni 0h 0m 0s
BEZPŁATNY WEBINAR!
Webinar dla odbiorców odpadów: Zoptymalizuj swoje codzienne operacje z ZEME 360. Zarejestruj się
Weź udział

Odbiór makulatury Gdynia

Potrzebujesz zlecić odbiór makulatury? Gdynia lub jej najbliższa okolica to lokalizacja Twojej firmy? Świetnie się składa - nasza firma ZEME także działa na terenie Trójmiasta i z przyjemnością wesprze Cię w gospodarowaniu odpadami!

Zarządzanie odbiorem makulatury dzięki naszemu systemowi jest bardzo proste i intuicyjne. Termin odbioru odpadów możesz ustawiać samodzielnie lub - dzięki rozwiązaniom opartym na automatyzacji procesów - powierzyć to naszemu systemowi.

Odpowiednie segregowanie odpadów - w tym makulatury - jest kluczowe, jeżeli myśli się o recyklingu, czyli ponownym wykorzystywaniu surowców. Jeżeli nie znalazłeś jeszcze swojego “sposobu” na segregację odpadów, z chęcią Ci doradzimy i z pewnością wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie! Zlecenie nam odbioru makulatury to tylko jedna z możliwości, ponieważ zajmujemy się również dostarczaniem surowców i fachowym doradztwem w tym zakresie.

Podczas wykonywania usług, stosujemy się do wszystkich standardów wymaganych dla prawidłowej gospodarki odpadami. Zachęcamy do wypełnienia formularza i kontaktu z naszym ekspertem!

1777Mg odpadów odebranych w tym miesiącu

90+ klientów którzy powierzyli nam odbiór surowca

43k zrealizowanych odbiorów

Ekspert ZEME
ds. zagospodarowania

Opinie naszych klientów

Sprawdź jak oceniają współpracę z nami

" Zeme spełnia wszystkie standardy wymagane od wiarygodnej firmy działającej w w gospodarce odpadami. Z pełnym przekonaniem możemy polecić ZEME jako partnera w tej dziedzinie "