Odbiór makulatury Gdańsk

Szukasz partnera w zakresie odbioru makulatury (Gdańsk i/lub okolice)? A może potrzebujesz fachowego wsparcia przy kompleksowym gospodarowaniu odpadami?

W ZEME świadczymy usługi odbioru makulatury i odpadów innego typu oraz dostarczania surowców. Oferujemy również dostęp do aktualnych cen kartonu (index cenowy).

Proces odbioru odpadów jest w przypadku współpracy z ZEME banalnie prosty. Możesz go zlecać samodzielnie lub powierzyć tę czynność naszemu systemowi (odbywa się to wówczas bez Twojego zaangażowania). Pozwoli Ci to na zaoszczędzenie czasu, który możesz przeznaczyć na inne działania związane z Twoim biznesem.

Gospodarowanie odpadami to zdecydowanie więcej niż tylko odbiór makulatury, folii itd.. Nasza firma świadczy również usługi, takie jak recykling i utylizacja odpadów. Współpracujemy z ponad 500 firmami - w tym sieciami handlowymi, zakładami produkcyjnymi i magazynami - oferując im najwyższą jakość, terminowość i zgodność z aktualnymi standardami odpowiedniego gospodarowania odpadami.

Jeżeli i Ty chcesz dołączyć do grona naszych Klientów (np. w zakresie odbioru makulatury), zapraszamy do wypełnienia formularza!

1777Mg odpadów odebranych w tym miesiącu

90+ klientów którzy powierzyli nam odbiór surowca

43k zrealizowanych odbiorów

Odbiór makulatury

Chcesz zlecić odbiór makulatury? Gromadzisz karton w kontenerze, luzem na placu? A może potrzebujesz bardziej zaawansowanego rozwiązania - np. belownicy lub prasokontenera?

Wypełnij krótki formularz, żebyśmy zorientowali się co możemy Ci zaproponować! Wkrótce po wysłaniu skontaktuje się z Tobą odpowiednia osoba.

1777Mg odpadów odebranych w tym miesiącu

90+ klientów którzy powierzyli nam odbiór surowca

43k zrealizowanych odbiorów

Ekspert ZEME
ds. zagospodarowania

Opinie naszych klientów

Sprawdź jak oceniają współpracę z nami

" Zeme spełnia wszystkie standardy wymagane od wiarygodnej firmy działającej w w gospodarce odpadami. Z pełnym przekonaniem możemy polecić ZEME jako partnera w tej dziedzinie "