Odbiór makulatury Bielsko-Biała

Na co dzień dokonujesz segregacji odpadów, ale nie masz czasu (ani energii) na zajmowanie się całym procesem gospodarowania odpadami? Skorzystaj z fachowego wsparcia i powierz odbiór makulatury (Bielsko-Biała) profesjonalistom z doświadczeniem!

Nasza firma ZEME jest jednym z liderów w zakresie odbioru, utylizacji i recyklingu odpadów. Działa na terenie całego kraju. Ilość naszych Klientów powiększa się z miesiąca na miesiąc i liczy obecnie ponad 500 firm, w tym także zakłady produkcyjne i sieci handlowe. Partnerom oferujemy prosty proces odbioru makulatury, możliwość skorzystania z indexu cenowego (monitoringu poziomu cen makulatury), a także usług doradczych.

Warto mieć na uwadze, że utrzymując odpowiedni poziom recyklingu w swojej firmie, można skorzystać z możliwości uniknięcia opłaty produktowej. Dodatkowo, dostarczając odpady do recyklingu, można obniżyć sobie koszty odbioru makulatury, a także jednocześnie zwiększyć przychody tytułem ponownego przetwarzania surowców.

Zleć odbiór makulatury profesjonalistom i zaufaj ZEME!

1777Mg odpadów odebranych w tym miesiącu

90+ klientów którzy powierzyli nam odbiór surowca

43k zrealizowanych odbiorów

Ekspert ZEME
ds. zagospodarowania

Opinie naszych klientów

Sprawdź jak oceniają współpracę z nami

" Zeme spełnia wszystkie standardy wymagane od wiarygodnej firmy działającej w w gospodarce odpadami. Z pełnym przekonaniem możemy polecić ZEME jako partnera w tej dziedzinie "